Заказать обратный звонок
Имя*
Телефон*
Время звонка*
Вопрос

Металеві стелажі Київ

Металеві стелажі застосовуються для зберігання товарів в складських приміщеннях, а також використовуються на підприємствах. Металеві стелажі дають можливість достатньо ефективно застосовувати можливості складського приміщення, тим самим зменшив витрати нa apeндy додаткових приміщень. Великий асортимент металевих стелажів дає можливість вибрати оптимальне рішення для компаній з різним рівнем достатку. 

Металеві стелажі для дому - найпоширеніша стелажна система. Металевий стелажі можна зустріти практично повсюдно: від домашньої майстерні або комори, до великих складів і промислових виробництв.

Головним завданням металевого стелажа - розміщення великого обсягу товарів (продуктів) на невеликій площі. Ярусне поличне зберігання застосовувалося людиною з незапам'ятних часів, і в наші дні залишається актуальним і ефективним.

Ми рекомендуємо різні конструкції металевих стелажів. Вони відрізняються навантаженням на полицю, габаритними розмірами та геометрією профілю з якого виготовлені деталі стелажа.

Купити металеві стелажі, а також одержати технічну інформацію про зацікавивший вас вид стелажів можливо у менеджера з продажу. Ви можете бути абсолютно впевнені - стелажі від компанії GPG group - це якість, функціональність, надійність і довговічність.

← Назад к списку обзоров и советов