Заказать обратный звонок
Имя*
Телефон*
Время звонка*
Вопрос

Металоконструкції

Одним з напрямків діяльності компанії GPG group є виробництво та встановлення металоконструкцій. У Києві та Київській області на сьогоднішній день все більше клієнтів віддають перевагу швидко монтовані та надійні будівлі на базі металоконструкцій. Ціни на дану продукцію і роботи з її монтажу у нас дуже низькі.

Основний матеріал, який ми використовуємо для виробництва металоконструкцій це сталь, але також ми працюємо з алюмінієвими сплавами і нержавіючої сталлю (з неї робимо декоративні елементи, навіси, козирки, стійки).

Головне у нашій роботі - це конструювання, в процесі якого ми знаходимо рішення задачі розробки схеми металоконструкції, визначаємо навантаження, будуємо розрахункову модель, визначаємо перетин, розробляємо вузли. І лише після виконання всіх робіт з проектування ми приступаємо до розробки необхідної документації для виробництва. Роботи з виготовлення та монтажу не менш відповідальні етапи, оскільки будь-які недоліки (у зварюванні, підготовці швів, покритті тощо) впливають на якість і довговічність побудованої металоконструкції Києва.

← Назад к списку новостей